Unifight_7.8.05.2016_Finish Open

Unifight_7.8.05.2016_Finish Open

RAPORTTI
Avoimet
Unifightkilpailut
Finnish Open lapset 6-7, 8-9v.

Aika: la 7.5.2016 klo 12.30 -16.00- su 8.5.2016 klo 12.30-15.30
Paikka: Liikuntamylly, salibandyalue. Helsinki
Osallistujat: 40 osallistuja.
poikia 6-7v -16, tyttöjä -5
poikia 8-9v - 8
poikia 10-11v –4, tyttö 1
poikia 12-13v -4, tyttöjä -2

5 seuraa: Sambo-2000 ry Helsinki (S)- 25 osallistuja,
Unifight Clud Helsinki ry (H)- 7 osallistuja.
Unifight Club Espoo ry (E)- 2 osallistuja.
Vantaan Venäläinen Klub ry (V) Helsinki –5 osallistuja.
Venäjä (R) – 1 osallistuu

4 valmentaja, 27 tuomaria ja huoltaja

100 katsoja: Tilaisuus oli julkinen ja oli kutsuttu vanhempia ja sukulaisia kannustamaan osallistuja.

Tulokset:

painoluokka/ ikä

H

Sija

Nimi

Ikä

Paino

Voitto

Harrasta

seura

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20 kg/5v tytöt

 

1

Palm Nastja

5

20,15

1

1

H

 

 

2

Kozlova Stefani

5

16,80

0

0,5

S

30 kg/6-7v tytöt

 

1

Chupasova Maria

7

27,80

2

0,5

S

 

 

2

Kornel Mihel

7

29,20

1

1

S

 

 

3

Nesterova Maria

6

22,25

0

1

H

20 kg/5v.

 

1

Rehokainen Nikita

5

20,70

1

0,5

E

 

 

2

Krastins Lauris

6

18,85

0

0,5

V

24 kg/6-7v

 

1

Gusatinskiy Misha

7

21,90

3

1

S

 

 

2

Botkov Kevin

6

24,25

2

1

S

 

 

3

Ivanov Nikita

7

22,85

1

1

E

 

 

3

Buizin Matvei

6

23,50

0

1

S

26kg/6-7v

 

1

Ekimov Timo

6

26,65

3

1

H

 

 

2

Alastalo Alfred

 

24,45

2

1

S

 

 

3

Stsemelev Vadim

7

25,25

1

1

V

 

 

3

Sobenin Denis

6

25,90

0

1

V

28kg/6-7v

 

1

Chupasov Daniil

7

28,30

3

1

S

 

 

2

Mustonen Kirill

7

25,80

2

1

H

 

 

3

Zaytsev Seva

6

28,25

1

1

S

 

 

3

Tolokonnikov Gleb

6

31,85

0

1

S

31 kg/8-9v.

 

1

Ekimov Mihail

8

23,5

1

1

U

 

 

2

Liimatainen Jani

8

29,85

0

0,5

S

 

 

3

Tinnikov Alexandr

8

24,30

0

2

R

35 kg/8-9v.

 

1

Isar Daniel

8

34,80

2

0,5

S

 

 

2

Nuja Daniel

8

38,45

1

1

V

 

 

3

Pashukevich Artem

8

34,75

0

1

V

45kg/8-9v.

 

1

Milovidov Sergei

9

40,90

3

1

S

 

 

2

Sharap Gleb

9

45,60

2

0,5

S

 

 

3

Teever Christian

8

42,10

0

1

S

45kg+ kg/10-11v. tytöt

 

1

Louhelainen Elisaveta

13

52,20

2

0,5

S

 

 

2

Veikolainen Valeria

13

63,55

1

1

H

 

 

3

Zaytseva Milana

10

47,50

0

0,5

S

40kg/10-11v.

 

1

Vartiaynen Ruslan

10

41,10

2

1

H

 

 

2

Sedinkin Ivan

10

33,85

1

1

S

 

 

3

Kottonen Artur

10

39,80

0

1

S

45kg/10-11v.

 

1

Milovidov Sergei

9

40,90

3

1

S

 

 

2

Dogaduskin Denis

11

47,50

2

0,5

S

 

 

3

Veretilnyk Stefan

10

47,9

1

1

S

 

 

3

Sharap Gleb

9

45,60

0

0,5

S

55kg+/12-13v.

 

1

Banar Denis

14

64,85

2

1

S

 

 

2

Pariev Lauri

13

63,00

1

1

S

 

 

3

Lipatov Valeri

14

54,65

0

0,5

S

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaikki osallistujat saivat mitalia, diplomia ja kaulanauha.

Paras tekniikka Palm Anastasia 5v.tyttö

(diplomi) Louhelainen Elisaveta 12-13v.
Gusatinskiy Mihail 6-7v.
Milovidov Sergei 8-9v.
Sedinkin Ivan 10-11v.
Banar Denis 12-13v.

Taistelijan palkinto Kornel Michelle 6-7v tyttö
(diplomi) Zaytseva Milana 10-11v.
Sharap Gleb 8-9v.
Gogaduskin Denis 10-11v.
Pariev Lauri 12-13v.

Lääkärin palkinto Shomisov Andrei
(diplomi) Mihhailova Svetlana

Smolianov Anatoli (Ylituomari)
Ekimova Anastasia (Sihteeri)

09.05.2016, 11:17 | 1018 просмотров | 0 комментариев

Тэги: finish open, унифайт, unifight_ sambo-2000, самбо-2000

Комментарии

Ваше имя
Ваш комментарий
Код на картинке
Отправить